Zapraszamy na szkolenia w ramach Jarmarku Szkoleń

28-02-2024

Zapraszamy na nasze nowe, jak i najczęściej wybierane przez Klientów szkolenia. Fundacja Edukacyjne Centrum Doskonalenia, od ponad dwunastu lat wspiera rynek pracy i edukacji głównie w woj. pomorskim, powołana przy Pomorskim Klastrze ICT INTERIZON na rzecz zapewnienia dostępności wykwalifikowanych kadr dla branży ICT. Chcielibyśmy również wesprzeć Państwa w kompleksowym rozwoju kadr poprzez realizację szkoleń.

Szczególnie polecamy szkolenia z MS Excel, AutoCAD, SQL, CISCO, Sztuczna inteligencja (AI), Python od Podstaw do Eksperta! czy Zarządzanie stresem, emocjami i sobą w czasie, albo Jak być efektywnym i produktywnym w pracy i oczywiście wszystkie nasze szkolenia z elektroniki, w tym IPC.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami:

W razie jakichkolwiek pytań, zgłoszeń na szkolenia, prosimy o kontakt: biuro@fundacjaecd.pl, nr tel. 500 399 437.