Jarmark Szkoleń

Szanowni Państwo, zapraszamy do skorzystania z innowacyjnej możliwości – Jarmarku Szkoleń – zakupów grupowych szkoleń. Wychodząc naprzeciw licznym, zgłaszanym przez Państwa, potrzebom szkoleniowym, Fundacja Edukacyjne Centrum Doskonalenia, przygotowała ofertę składającą się z niemalże 200 tematów szkoleniowych pogrupowanych w 20 kategorii szkoleń.

Jarmark Szkoleń stwarza doskonałą możliwość wzięcia udziału w wysokojakościowych szkoleniach, prowadzonych przez doświadczonych trenerów po preferencyjnych cenach.

Korzystając z naszej oferty, zaoszczędzacie Państwo od 30% do nawet 70% kosztów szkolenia.

REJESTRACJA ON-LINE

SZKOLENIA W ZAKRESIE MECHATRONIKI

SZKOLENIA W ZAKRESIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ

PROGRAMY PRZEKWALIFIKOWUJĄCE

Idea Jarmarku szkoleń ma się przyczynić do:

• optymalizacji kosztów szkoleń Państwa pracowników
  • uzyskania dostępu do najlepszych ofert na rynku
  • oszczędności czasu w poszukiwaniu najlepszych szkoleń i najlepszych ofert
  • zakupów grupowych szkoleń

Procedura zgłaszania na szkolenie oraz jego realizacji w ramach Jarmarku Szkoleń:

• Prosimy o zgłaszanie zapotrzebowania (nazwa szkolenia, wstępna liczba uczestników) drogą mailową, na adres: biuro@fundacjaecd.pl lub zgłaszania potrzeb szkoleniowych on-line, wypełniając formularz dostępny tutaj.
  • Z chwilą dotarcia informacji pod wskazany adres będziemy kontaktować się z innymi firmami celem oszacowania, czy w ich firmach również zapotrzebowanie na konkretne szkolenie występuje.
  • Informacja o tym szkoleniu zostanie zamieszczona również w Aktualnościach na portalu Fundacji ECD. Przy założeniu, że spośród zgłoszeń na dane szkolenie utworzy się zamknięta grupa szkoleniowa, rozpoczynamy szukanie dla Państwa najlepszej oferty na rynku – optymalne koszty, doświadczeni trenerzy, szkolenie najlepsze jakościowo.
  • Doprecyzowujemy zakres szkolenia
  • Ustalamy termin oraz miejsce realizacji szkolenia
  • Przedstawiamy Państwu ofertę
  • Przeprowadzamy szkolenie

Jednocześnie chcielibyśmy poprosić Państwa o współpracę w ramach naszego pomysłu. Jesteśmy otwarci na wszystkie sugestie z Państwa strony, aby maksymalnie ułatwić Państwu udział w Jarmarku Szkoleń. Zapraszamy do zgłaszania swoich potrzeb szkoleniowych do realizacji w ramach Jarmarku Szkoleń na adres: biuro@fundacjaecd.pl. Możecie Państwo skorzystać również z udziału w naszych szkoleniach otwartych. Prosimy o zgłaszanie się na szkolenia poprzez Kalendarz Szkoleń.

NASZE REFERENCJE: