Coraz więcej zadowolonych uczestników szkoleń 😊

23-02-2023

W zeszłym tygodniu Fundacja Edukacyjne Centrum Doskonalenia przeprowadziła szkolenia z AutoCAD na poziomie podstawowym w dwóch grupach dla 24 pracowników firmy Flex. Bardzo dziękujemy za wybranie naszej instytucji szkoleniowej również do realizacji tego tematu, a uczestnikom  za  udział w szkoleniu i bardzo wysokie oceny.

Nasz prowadzący, Pan Piotr, któremu bardzo dziękujemy za pełne zaangażowanie i profesjonalizm w każdym calu, otrzymał wiele pozytywnych ocen. 🙂 Uczestnicy odpowiadali w ankiecie na pytania otwarte na temat kursu i prowadzącego, co było dla nich szczególnie wartościowe, czyli m. in. „Otwartość prowadzącego. Doskonała znajomość programu przez prowadzącego.”, „praktyczna wiedza trenera”, „Zdobyta wiedza z zakresu obsługi programu.” Dziękujemy bardzo firmie Flex za tak pozytywne referencje – zapraszamy do poczytania ;-).

Zapraszamy wszystkich chętnych do uczestnictwa w naszych szkoleniach i zapoznania się z aktualną ofertą szkoleniową Fundacji ECD. Prosimy o zgłaszanie się na szkolenia pod nr. Tel. 500 399 437 lub na adres: biuro@fundacjaecd.pl.