Zapraszamy na szkolenia w ramach Jarmarku Szkoleń

16-03-2022

Fundacja Edukacyjne Centrum Doskonalenia, która od jedenastu lat wspiera rynek pracy i edukacji głównie w woj. pomorskim, powołana przy Pomorskim Klastrze ICT INTERIZON na rzecz zapewnienia dostępności wykwalifikowanych kadr dla branży ICT, serdecznie zaprasza, Państwa, do udziału w szkoleniach, zarówno w formie stacjonarnej jak i zdalnej, organizowanych w ramach Jarmarku Szkoleń – czyli szkoleniach wysokojakościowych, w preferencyjnych cenach, prowadzonych przez doświadczonych trenerów i ekspertów w danej dziedzinie.

Z olbrzymią przyjemnością, Fundacja ECD mogłaby wesprzeć Państwa firmę w kompleksowym rozwoju kadr. Oferujemy:

• bogatą ofertę szkoleń z różnych kategorii tematycznych (wspieramy firmy w otrzymaniu dofinansowania do szkoleń z Krajowego Funduszu Szkoleniowego)
  • programy przekwalifikowujące np. z Testowania Oprogramowania
  • studia podyplomowe Zapewnienie jakości w branży technicznej i Inżynieria produkcji urządzeń elektronicznych na Politechnice Gdańskiej.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą OFERTĄ SZKOLENIOWĄ. Oferta jest na bieżąco aktualizowana, przy najnowszych tematach szkoleń widnieje oznaczenie – NOWE SZKOLENIE. Jeśli nie znajdą Państwo szkolenia, którego potrzebują to postaramy się je zorganizować.

Chętnych do współpracy z ECD w zakresie realizacji szkoleń, wsparcia z naszej strony w rozwoju kadr, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez formularz oraz zapytań do biura Fundacji ECD:

biuro@fundacjaecd.pl, nr tel. 500 399 437.