Zapraszamy do udziału w dofinansowanym projekcie doradczym ze strategicznym planem rozwoju firmy

26-05-2020

Szanowni Państwo,

Serdecznie zachęcamy Państwa do udziału w Programie Rozwoju Strategicznego, w którym przeanalizujecie sytuację swojej firmy, stworzycie Plan Rozwoju, zaplanujecie dalsze działania, a wszystko to z pomocą doskonałych doradców biznesowych korzystających ze sprawdzonych narzędzi projektowania biznesu. Projekt realizowany jest przez Pracodawców Pomorza we współpracy z Trigonum Sp. z o.o.

Projekt skierowany jest do przedsiębiorstw z obszaru całej Polski, które chcą się rozwijać i poprawiać efektywność biznesową. Oferta zawiera wsparcie doradcy, który we współpracy z kadrą kierowniczą firmy, przeprowadzi analizę potrzeb rozwojowych, pomoże określić kierunki rozwoju i cele strategiczne, a także czynniki sukcesu i drogę do realizacji założonych celów.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty:

Kryteria udziału:

– firmy mikro, małe lub średnie (w tym jednoosobowe działalności gospodarcze oraz fundacje pod warunkiem posiadania NIP)

– z wyznaczonymi kodami PKD działalność główną lub poboczną: 19, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 33, 35, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 49, 50, 51, 52, 61,62, 63, 71, 72, 74

– wkład własny uzależniony od wielkości firmy.

Jak to przebiega?

1. Doradca umawia się na spotkania z wytypowanymi osobami w czasie i miejscu dogodnym dla wszystkich uczestniczących osób

2. Spotkania odbywają się zazwyczaj w formie warsztatów w zależności od liczby osób pracujących nad strategią, których celem jest przepracowanie wewnętrznych i zewnętrznych uwarunkowań funkcjonowania firmy obecnie i w przyszłości

3. Praca polega na wskazaniu mocnych i słabych stron firmy

4. Analizie podlegają wszystkie procesy działające destrukcyjnie na rozwój firmy

5. Praca kończy się znalezieniem rozwiązań, sugestią działań naprawczych, zmian dotyczących rozwoju firmy i drogowskazem w postaci strategicznego planu rozwoju firmy

Korzyści z udziału w projekcie:

• kompleksowa analiza sytuacji przedsiębiorstwa,
  • odpowiedź na pytania dotyczące optymalnych kierunków rozwoju firmy oraz pracowników,
  • wsparcie profesjonalnej kadry doradczej przy wdrożeniu programu rozwojowego firmy,
  • świeże spojrzenie na rozwój firmy i jej zasoby,

Ile to kosztuje? Projekt uzyskał 90% dofinansowania ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Kwoty dofinansowania netto:

• dla Mikro przedsiębiorstwa (od 1 do 10 pracowników) – 5 170 zł
  • dla Małej firmy (od 11 do 25 pracowników) – 8 355 zł
  • dla Małej firmy (od 26 do 49 pracowników) – 11 245 zł
  •  dla Średniej firmy (od 50 do 249 pracowników) – 15 800 zł

Koszt udziału przedsiębiorstwa netto:

– pierwsza faktura to wkład własny – 10% wartości doradztwa

• Mikro przedsiębiorca (od 1 do 9 pracowników) – 517 zł
  • Mała firma (od 10 do 25 pracowników) – 835 zł
  • Mała firma (od 26 do 49 pracowników) – 1 124 zł
  • Średnia firma (od 50 do 249 pracowników) – 1 580 zł

Firmy zainteresowane udziałem w projekcie, bardzo prosimy o kontakt z Panią Magdaleną Muzalewską z Fundacji: magdalena.muzalewska@fundacjaecd.pl, tel. 500 399 437.