Konferencja dla Małych i Mikro Przedsiębiorstw 26.09.2014 r.

29-08-2014

Jak ważna jest marka naszej firmy? W jaki sposób należy dbać o jej wizerunek? Jakie narzędzia należy zastosować, aby wizerunek naszej firmy rozwijał się prawidłowo?

foto personal branding

Na te i na wiele innych pytań odpowiedzą Państwu specjaliści od budowania własnej marki – Personal Branding Polska – Partner Fundacji ECD.

Fundacja ECD pragnie zaprosić Państwa w imieniu Zespołu Personal Branding Polska, na kolejną konferencję, dedykowaną wszystkim Przedsiębiorcom małych i mikro firm, pracownikom przedsiębiorstw zajmujących się marketingiem i PR, którzy poszukują nowej wiedzy z zakresu e-marketingu i komunikacji.

Konferencja ta z pewnością zainspiruje również tych, którzy planują założyć swój własny biznes.

Pierwsza tego typu konferencja odbyła się 10 kwietnia br., w Oliva Business Center Sky Club.

Najbliższa konferencja jest drugą edycją spotkania poświęconego marce firmy, która odbędzie się

26 września w godzinach 8:30-16:00 w Oliva Business Center Sky Club.

Zapisy na konferencje rozpoczynają się od 30 sierpnia!

Więcej o Personal Branding Polska oraz aktualne informacje o najbliższym spotkaniu znajdą Państwo na stronie internetowej:

www.personalbrandingpolska.pl

oraz fan page: