Fundacja Edukacyjne Centrum Doskonalenia na Geek Girls Carrots

17-03-2014

Fundacja ECD wystąpiła na #15 spotkaniu Trójmiejskich Geek Girls Carrots,  które odbyło się 14.03.2014 r w Olivia Business Centre. Współorganizatorem spotkania był INTERIZON – Pomorski Klaster ICT.

Tematem przewodnim piątkowego spotkana Trójmiejskich Karotek był Startup. O swoich doświadczeniach, porażkach i sukcesach w zakładaniu i prowadzeniu Startupu opowiadali: Michał Wroczyński z Fido Labs, Monika Synoradzka, koordynatorka Karotek z Poznania, Marcin Kowalik z Black Pearls i Klastra Interizon oraz Damian Derebecki – członek Zarządu Fundacji ECD, który opowiedział o kobietach w IT, o naszym projekcie „ Kobiety w IT – Testerki oprogramowania” i o pozyskiwaniu kapitału ludzkiego dla firm z branży ICT.
Na zakończenie tego niezwykłego spotkania odbył się networking, który zawsze jest doskonałą okazją do wymiany poglądów, zadawania pytań prelegentom i oczywiście wymiany wizytówek.

(Fotorelacja od Geek Girls Carrots)

karotka karotki 2damian 1 damian2 damian3