Tym razem Fundacja ECD szkoliła uczniów w zakresie elektroniki 😊

23-03-2023

Miło nam poinformować, że Fundacja ECD wygrała postępowanie przetargowe na realizację szkolenia Naprawa urządzeń elektronicznych wykonanych w technologii SMT/PTH wraz z elementami ochrony antystatycznej dla 30stu uczniów gdyńskiej szkoły.

W zeszłym tygodniu zakończyliśmy realizację szkolenia dla pierwszej grupy uczniów z Zespołu Szkół Chłodniczych i Elektronicznych w Gdyni. To już nie pierwsze szkolenie dla tej szkoły, które Fundacja zrealizowała. Współpraca z ZSCHIE trwa już od kilku lat.  Na przestrzeni lat 2020-2022 przeszkoliliśmy właśnie z Napraw w ZSCHiE w Gdyni łącznie 40 uczniów w ramach wygranych przetargów. 😊 Szkolenia odbywają się w ramach realizacji projektu: „Rozwój szkolnictwa zawodowego w Gdyni – ucz się, doświadczaj, pracuj” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014 – 2020, Etap I/2022. W tym tygodniu rozpoczęło się szkolenie dla drugiej grupy w Zespole Szkół Chłodniczych i Elektronicznych w Gdyni, także życzymy owocnych zajęć.

Dziękujemy uczestnikom za pozytywne oceny naszego szkolenia i komentarze, w których pochwalono np. ”styczność z profesjonalnym sprzętem”, „zdobycie wiedzy i umiejętności manualnych napraw, lutowania” a nasz trener Marcin otrzymał same piątki w ocenie prowadzącego. Dziękujemy naszemu wspaniałemu trenerowi, z którym współpracujemy od wielu lat, szkoląc uczniów i pracowników firm z tematów dla branży elektronicznej, za profesjonalne i pełne zaangażowania podejście do uczniów, ogrom wiedzy, której im dostarcza oraz serdeczność, dzięki, której wręcz przyciąga ich na szkolenia.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się  z naszą aktualną ofertą dla branży elektronicznej i zachęcamy wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa w naszych szkoleniach. Prosimy o zgłaszanie się na szkolenia na adres: biuro@fundacjaecd.pl, tel. 500 399 437.