Zapraszamy na szkolenie online z podstaw programowania w języku Kotlin

22-06-2022

Fundacja Edukacyjne Centrum Doskonalenia, która od jedenastu lat wspiera rynek pracy i edukacji głównie w woj. pomorskim, powołana przy Pomorskim Klastrze ICT INTERIZON na rzecz zapewnienia dostępności wykwalifikowanych kadr dla branży ICT, serdecznie zaprasza, Państwa, do udziału w szkoleniu

Podstawy programowania w języku Kotlin.

Dzięki udziałowi w szkoleniu:

• Poznasz podstawy Kotlina
  • Zobaczysz alternatywę dla Javy
  • Będziesz znać podstawy kolejnego języka do tworzenia aplikacji mobilnych
  • Będziesz w stanie stworzyć prostą aplikację w Kotlinie.

Szkolenie kierowane jest szczególnie dla programistów, którzy chcą tworzyć aplikacje mobilne, przeznaczone na platformę Android oraz programistów języka Java, którzy chcą zwiększyć swoją efektywność pracy, pogłębić posiadane umiejętności i poznać język, który zdobywa coraz większą popularność w świecie IT.

Proponujemy szkolenie online z trenerem na żywo, z wykorzystaniem metod interaktywnych z uczestnikami, przy użyciu platformy internetowej. Zapraszamy do zapoznania się z programem szkolenia oraz szczegółami poniżej:

• Czas trwania szkolenia – 16 godzin.

Terminy szkolenia (piątek i weekend):*

• 29.07.2022 r. 16.00-20.00
  • 30.07.2022 r. 8.00- 14.00
  • 31.07.2022 r. 8.00- 14.00

Szkolenie odbędzie się w formule zdalnej z wykładowcą na żywo przy użyciu platformy Clickmeeting.

• Promocyjna cena – 1 300,00 zł brutto / osoba!
  • W cenie certyfikat ukończenia szkolenia.

Wyślij zgłoszenie** do 22.07.2022 r., wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Ilość miejsc ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń.

Jesteś osobą bezrobotną, studentem, absolwentem, pracownikiem firmy – sprawdź, jak możesz sfinansować swój udział w szkoleniu.

Wymagania dotyczące udziału w szkoleniu:

• Znajomość podstaw programowania
  • Znajomość podstaw języku programowania Java
  • Komputer z dostępem do Internetu (Osoby pracujące na Mac wirtualna maszyna)

Zapraszamy do zapisów na szkolnie oraz kontaktu biuro@fundacjaecd.pl, tel. 500 399 437

*Szkolenie odbędzie się przy zebraniu minimalnej grupy – 6 osób.

**Zgłaszając się na szkolenie zapoznał/a się Pan/Pani z niniejszym regulaminem uczestnictwa w szkoleniu oraz z informacją o przetwarzaniu danych osobowych.