Trwa rekrutacja na studia podyplomowe – zapraszamy!

09-09-2021

Od kilku lat Fundacja Edukacyjne Centrum Doskonalenia wraz z Politechniką Gdańską oraz firmami partnerskimi tj. Flex, Jabil, Radmor, Assel, Lacroix Electronics, Kitron, Northvolt, VECTOR BLUE HUB, współorganizuje studia podyplomowe, które odpowiadają potrzebom dynamicznie funkcjonującej w naszym regionie branży ICT.

„Zapewnienie jakości w branży technicznej” (Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej)

oraz

„Inżynieria produkcji urządzeń elektronicznych” (Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej)

to studia o charakterze dualnym, oparte głównie na wiedzy praktycznej – w przypadku każdego z kierunków większość zajęć jest prowadzona przez wykładowców – praktyków z firm partnerskich.

Absolwenci poprzednich edycji bardzo dobrze odnajdują się w pracy na stanowiskach: Inżynier zapewnienia jakości w branży technicznej czy też Inżynier procesu przy produkcji podzespołów elektronicznych. Otrzymują również awanse i propozycje pracy w branży.

Początek zajęć kolejnych edycji studiów planowany jest na październik 2021 r.

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną, studia będą prawdopodobnie realizowane w formie hybrydowej: wykłady będą przeprowadzane zdalnie, a zajęcia praktyczne stacjonarnie.

Kandydatów zachęcamy do podjęcia studiów, pracy i rozwoju w branży ICT, a pracodawców do optymalnej inwestycji środków szkoleniowych.

Studia kierujemy zarówno do osób, które już pracują w branży i chcą się rozwijać, jak i do osób, które chcą zmienić zawód.

Zapraszamy do zgłaszania się na studia – zapisy trwają.

Więcej informacji o studiach i sposobie aplikowania można znaleźć w poniższycyh linkach:

Inżynieria produkcji urządzeń elektronicznych:

https://eti.pg.edu.pl/kmoe/dydaktyka-kmoe/studia-podyplomowe

Zapewnienie jakości w branży technicznej:

https://zie.pg.edu.pl/studiapodyplomowe/studia-podyplomowe-zapewnienie-jakosci-w-branzy-technicznej